Компания Фасад-Буд


      рус   укр   eng
bigmir)net TOP 100
 

Новини компанії


 2011р. 

Укладено контракт з Рівненська атомна електрична станція Державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія " Енергоатом" на виконання будівельно-монтажних робіт по об єкту "Рівненська АЕС. Блок №4. Учбово-тренувальний центр. Реабілітаційно-оздоровчий центр"

2010р.

Укладено контракт з ТОВ "ЛОГОПАРК" на будівництво складського приміщення по вул. Пшенична 9 в м. Києві

17.06.2009

ШАНОВНІ ДРУЗІ ТА КОЛЕГИ !

Дев’ятий рік заснування будівельного бренду «Фасад-Буд» . Четвертий рік існування офіційного сайту компанії, а написати вступне слово, все не доходять руки. Те, що накипіло всередині за цей час: процес народження, вихід на ринок, зведення об’єктів, якими сьогодні пишаємось, сучасні напрямки та технології, які ми привели на український ринок, взлети, падіння, криза – все це не описати в одній статті. Цей тяжкий шлях українського сучасного будівельного бізнесу ми переживали разом з галуззю, країною, персоналом, Вами - нашими друзями та колегами. Озираючись на минуле, хочеться перегорнути сторінку і, набравши повні груди повітря, вигукнути: «Ми живі, ми пережили страшні часи, ми не впали і впевнено піднімаємось з колін, запускаємо нові будівельні сервіси і говоримо всьому світу: «Ми будували, будуємо і будемо будувати».

 ПРО КРИЗУ і ПРО ВЛАДУ

Гарно поєднуються в заголовку ці два подібні терміни. Цікавий життєвий шлях будівельних компаній зароджених разом з новою українською економікою. Скільки сил і часу витрачено на боротьбу з стереотипом, що будівельники не раби, не дійні корови для контролюючих органів ( податкових, УбоЗіВ, прокуратур, пожежників, чиновників, нарешті злодіїв при владі, хабарників та корупціонерів). Ми, громадяни України, які працюють зранку до ночі на будівельних майданчиках країни, щоб ввечері принести додому хліб в сім’ю. Хтось колись спитав, якими зусиллями заробляються ці кошти, як отримувати об’єкти в цій країні, як утримувати колективи людей з такими податками на заробітну плату. З вуст панів з Печерських пагорбів чути одне: те, що ви ще працюєте, це не Ваша хороша робота, це наші недоробки. Після цього не дивні 143 місце України в рейтингу про сприянню малому та середньому бізнесу, 147 по рівню корупції. Виникає питання, як жити і працювати в такій країні. Поки влада не зрозуміє, що люди і бізнес хочуть не політичні технології у вигляді майданів, фальсифікованих виборів, розкручення мовного питання, належність Криму та флоту, нас цікавить робота в галузі, яку ми створили своєю працею. Сподіваємось і віримо, що саме будівельна галузь виведе країну із прірви кризи і хаосу. Давайте працювати, давайте всі гуртом розбудовувати Україну (а не тільки Конча-Заспу).

 ПРО МАЙБУТНЄ

Головне: в нас з Вами все попереду. Оптимізм невиліковна хвороба романтиків. Перегорнувши сторінку минулого ми раді сповістити Вас про вихід на ринок нового сучасного будівельного сервісу від компанії «Фасад-Матеріали». Це промисловий майданчик, на якому розміщені два бетонно-змішувальні вузли сумарною потужністю 100м3 бетонів та розчинів на годину, майданчик оренди спецтехніки (автокрани, екскаватори, міксера, самосвали, бетононасоси), база перевалки сипучих матеріалів (пісок, щебінь, керамзит) та багато іншого. Одним словом за адресою: м. Київ, вул. Майорова 2 кожен з Вас, друзі (виконроб, майстер, директор, головний інженер, приватні забудовники) на одному майданчику з одних рук отримає весь спектр будівельних сервісів, техніки та матеріалів в найкоротші термін та бездоганної якості.

Слава праці!

Слава Ісусу Христу!

Слава Україні!

Олександр Бобошкo

2008р.

Укладено контракт з компанією генпідрядником СП ТОВ "Основа-Солсиф" на виконання монтажних та пусконалагоджувальних робіт по влаштуванню покрівлі на об єкті "Культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький арсенал" по вул. І.Мазепи, 28-30 в м.Києві

1.08.2007

Укладено контракт із компанією генпідрядником ЗАТ Криворіжіндустрбуд" на будівництво торгово-розважального комплекса "Екватор" в мicтi Бердянськ.Замовник група компанiй "Велика Кишеня".

1.07.2007

Укладено контракт і розпочаті роботи із науково-дослiдним виробничим комплексом компанii MaxWell в місті Бровари на облаштування фасадiв керамогранiтом i фасадними касетами LIBERTO 100.Загальна площа фасадiв пiд облаштування на трьох корпусах комплексу 10000м2. Також Фасад-Буд виконує облаштування пром.пiдлог.

1.05.2007

Укладено контракт і розпочаті роботи із мережею будiвельних супермаркетiв "ТАКО-трейд" в місті Кривий Рiг на облаштування пром.підлог (7000м2) i внутрішні опоряджувальні роботи на будiвництвi в мicтi Днiпропетровськ.

15.04.2007

Укладено контракт і розпочаті роботи із ЗАТ "Лiгобуд-ПБК Укрмонолiтспецбуд" на облаштування пром.підлог з порошковим покриттям на будiвництвi "Логiстичного центра" у мiстi Бориспiль

11.12.2006

Укладено контракт і розпочаті роботи із групою компаній "Велика Кишеня" по монтажу фасадної системи із сендвич-панелей (4800м2) на будівництві торгового центра в місті Харків на проспекті Гвардійців Широнінців.

24.10.2006

Почато роботи із пристрою фасадів і сендвич -панелей (4500м2) також облаштування пром.підлог з фібробетона (1100м2) з порошковим покриттям (300м2), монтаж покрівлі на основі несучого проф.настилу (135мм) утепленого мінеральною ватою (150мм) з наплавленням двох шарів рубероїда (1500м2) на будівництві торгового центра "Велика Кишеня" у місті Чернівці.

25.08.2006

Укладено контракт із компанією генпідрядником ЗАТ Криворіжіндустрбуд" на будівництво магазина "Нова лінія" у місті Бориспіль. "Фасадуд" виконає наступні роботи:


-монтаж фасаду на основі сендвич -панелей 4500м2

-монтаж покрівлі на основі несучого профільованого настилу

з утепленням 150мм (12800м2)

-внутрішнім опоряджувальні роботи

-облаштування промислової підлоги з порошковим покриттям (12800м2).

19.07.2006

Укладено контракт із групою компаній "Велика Кишеня" на монтаж фасадів і сендвич- панелей (2500м2) на будівництві торгового центра в м.Харків на проспекті Гришковца

18.07.2006

Укладено контракти з компанією "Карбон" на монтаж фасаду з мінеральної штукатурки на адміністративному будинку по вул.Смольна 9 і на споруджуваному офісному центрі вул.Польова 24.

На цих двох об єктах буде застосована мінеральна штукатурка Tex-color з утипленням мінеральною ватою 100мм. 

Фасади

Торгівельний центр "Макрос"
м. Київ
Замовник: ВАТ "Грандпромінвест АГ"

детальніше »

внутрішнє оздоблення

Офіс мережі супермаркетів "Велика Кишеня"

Замовник: ВАТ "Квіза"

детальніше »

Покрівля

Житловий будинок
м. Київ, вул. Шота Руставелі


детальніше »

Генеральний підряд

Ресторанно-отельний комплекс "Мисливський двір"


детальніше »

Поточне будівництво

Науково-дослiдний
виробничий комплекс компанii MAXWELL
м.Бориспiль
вул.Шевченко 100
детальніше »