Компания Фасад-Буд


рус   укр   eng
bigmir)net TOP 100
 

Компанiя "Фасад-матерiали"

Шановні добродії, звертаємо Вашу увагу на те, що всі об'єкти й проекти, у будівництві яких бере участь компанія "Фасад-Буд", комплектуються матеріалами компанії "Фасад-Матеріали".
Немає необхідності пояснювати, яку важливу роль у сучасних проектах відіграє правильний підбір і своєчасність поставок будівельних матеріалів і конструкцій.

"Фасад-Матеріали" - це сучасні інструменти підбора й доставки будівельних матеріалів, починаючи з піску й щебенів у нульовому циклі будівництва й закінчуючи самими складними фасадними, покрівельними, віконними системами.

Данна компанія - не продавець банки фарби або металлопластикового вікна. Ми готові укомплектувати й супроводити будівництво на будь-якому етапі.

Компанія є дилером, дистриб'ютором, клієнтом основних бренді в - виробників будівельних матеріалів. Пропонований нами рівень знижок, швидкість поставок, інжиніринговий супровід переконають замовників у необхідності співробітництва з нашою організацією.
 

Мобільні бетонні заводи

«Мобільність» бетонного заводу має це не просто компактність устаткування, його малі, «кишенькові» розміри, але, у першу чергу, - можливість швидкого перевезення всієї БЗУ з одного споруджуваного об'єкта на іншій. Відносна простота в переміщенні встаткування, наявність колісного шасі для транспортування, мінімальні витрати часу і є основними відмінностями мобільних БЗУ. Оперативність у відношенні мобільних бетонних заводів має чіткий часовий проміжок - здійснення робіт зі зборки-розбирання всього комплекту встаткування з епізодичним використанням піднімального крана протягом однієї робочої зміни, а саме - 8 годин і наступне транспортування установки одним тягачем.


                  
Окремо варто торкнутися питання фундаментів для мобільних і пересувних бетонних заводів. Для пересувного бетонного заводу потрібний невеликий стрічковий фундамент під змішувальний блок, бункери інертних, силос цементу. У випадку з мобільним заводом - досить передбачити наявність на місці розгортання заводу рівної забетонованої або асфальтованої площадки.

Таким чином, до безсумнівних переваг мобільних бетонних заводів можна віднести їхню реальну компактність, зручність в установці й транспортуванні, швидкість у розгортанні бетонного виробництва, можливість використання у віддалених місцевостях.Мобільний бетонний завод - дуже економічний. І це стосується не тільки економії фінансів, але й економії часу, який необхідно затратити на побудову заводу.
Для запуску в експлуатацію мобільного бетонного заводу буде потрібно всього 2 дні.Основні переваги мобільного бетонного заводу
 • мобільний бетонний завод легко транспортувати від одного тимчасового будмайданчика до іншого;
 • значна економія засобів на роботі машин, які возять бетонні конструкції й товарний бетон на будівництва.


Пересувнi бетонозаводи


Пересувні бетонозаводи безперервного змішування Goker пропонує своїм клієнтам новітні технології відносно швидкої та ефективної роботи для вживання на будмайданчику. Ми розробили відмінне рішення.

Пересувні бетонозаводи безперервного змішування;

 • Збираються і розбираються протягом декількох годинників, а не днів!

 • Значно менше вимог до підстави пересувних бетонозаводов.

 • Підключення і запуск займають трохи мало часу.


Пересувні бетонозаводи особливо личать для проектів з обмеженим часом, як наприклад, будівництво аеродромів, автомобільних доріг і греблі. Навіть у найсприятливіших кліматичних умовах наші пересувні бетонозаводи володіють високою експлуатаційною надійністю. Пересувні бетонозаводи виробляються з потужністю 30 м3/ч, 60 м3/ч і 90 м3/ч можливості.Переваги пересувних бетонозаводiв GOKER з перемiшуванням замiсу


 • Пересувні бетонозаводи універсальні та гнучкі в експлуатації.

 • Низькі витрати при транспортуванні .

 • Легкість установки і експлуатації: для установки Пересувні бетонозаводи потрібний всього лише 6 годин (для установки стаціонарного бетонозмішуючого устаткування тієї ж потужності потрібно від 8 до 15 днів.)

 • Завдяки легкості установки можливе легке і швидке переміщення пересувних бетонозаводов на інші майданчики.

 • Витрати на підставу дуже низькі: бетонозаводи пересувної серії не вимагають спеціальної основи. Досить утрамбувати і вирівняти землю і покласти на неї декілька сталевих листів. Зона для основи не потрібна. Пересувні бетонозаводи даної специфікації ідеально личать для установки на будівельних майданчиках.

 • Після установки на будівельних майданчиках витрати на транспортування бетону знижуються до мінімумуСтацiонарнi бетононасоси


Бетононасоси Goker придатні для застосування в різних умовах. Ви можете використовувати наші стаціонарний (причіпні) бетононасоси при будівництві тунелів і багатоповерхових будівель і галерей. Потужність стаціонарних (причіпних) бетононасосів варіюється від 30 м3/ч до 110 м3/ч виходу бетону, вони мають довгий термін експлуатації та високі експлуатаційні характеристики. Наша продукція включає виготовлені в Германії насосні установки і бетононасоси з розподільною стрілою і дизельні двигуни, хромовані транспортні циліндри, систему S -образних клапанів.


Наші насоси призначені для невеликої деформації бетону, меншого зменшення тиску бетону і дуже низького зносу.


Автобетонозмiшувачi


Goker представляє повну групу продукції для Компаній, що поставляють готовий бетон. Автобетонозмішувачі Goker мають високу якість, що забезпечується гідравлічними компонентами і запасними частинами німецького виробництва. Продуктивність наших автобетонозмішувачів, встановлених на відповідному вантажному транспорті, варіюється від 8 м3 до 14 м3 . Автобетонозмішувачі Goker мають кращими експлуатаційними показниками і високою надійністю.Більше 3900 автобетонозмішувачів Goker зараз експлуатується на території Туреччини і за кордоном. Причина успіху наших автобетонозмішувачів - їхній надійний дизайн, високоякісні компоненти, безвідмовна система експлуатації і відділи післяпродажного обслуговування і сервісні відділи, в яких працюють висококваліфіковані та досвідчені фахівці.